• Telefon :+90 216 510 03 10

  • Eposta :info@aktimgrup.com.tr

Aktim Grup

Aktim Grup

Suç ve kaos oluşturan, insanların güvenliğini tehdit eden olayların önlenmesi adına güvenliği sağlayan kolluk kuvvetlerinin yanında Özel Güvenlik Birimlerine ihtiyaç duyulmuştur. Bu Nedenle 2004 yılında 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası çıkartılarak yürürlüğe girmiştir.

İlk yıllarında ağırlıklı olarak Polis ve Asker emeklileri trafından kurulan Özel Güvenlik Şirketleri sektörün hızla büyümesi ve ihtiyacın artması ile özel sektör müteşebbislerinin ilgisini çekmiş ve bu sektöre yatırımlar artarak günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde 80 bin civarında Özel Güvenlikçi çalıştırma izni alan kurum / kuruluş sayısı, 400 bin çalışanı ve 1500 civarında Güvenlik Şirketi ile istihdam sağlayan büyük bir sektör haline gelmiştir. Sektörün bu büyüme trendini iyi analiz eden Aktim grup, 2013 yılında kurulmuş Aktim Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak ticari hayatına başlamıştır.

Sektörde bulunan 1500 güvenlik firmasından farklı olarak kendi metotlarını belirleyen, diğer güvenlik şirketlerin artı ve eski yönlerini inceleyen Aktim Grup, planlama , sistemli büyüme ve kurumsallaşmayı ön planda tutarak alt yapısını oluşturmuş, sektörde tecrübe sahibi olmuş kişilerden oluşan idari kadrosu ile müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Aktim Grup - Aktim Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. bugüne kadar üstlenmiş olduğu projelerde rüştünü ispatlamış olamnın mutluluğu ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaya devam edecektir.

Saygılarımla...

İdris KOÇ